Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt WIŚNICZ DM-6292 - Wejście do kotłowni Dzień dobry. Czy macie pomysł, jak zmienić wejście do kotłowni? Ogrzewanie na groszek, pył roznosi się niemiłosiernie. Szukam pomysłu, jak z okna zrobić wejście, ale przy zachowaniu estetyki...
Autor: Odp. Ostatnia:
Karolina 2 2021-12-15 14:40:52
Projekt WIŚNICZ DM-6292 - dom Witam czy ten projekt domu ma poddasze użytkowe czy niema , czy nie musi mieć ? czy można zrobić tak aby nie miało ? czy do tego domu patrząc z góry projektu można dostawić garaż na dole ? pozdrawiam Beniamin Głobiński
Autor: Odp. Ostatnia:
Beniamin 1 2020-03-11 08:28:00
Projekt WIŚNICZ DM-6292 - Wiśnicz Zrobiłam to samo z tarasem, co inni forowicza. Zamieniłam go na dodatkowy pokój. Niewielki koszt, oplaca się.
Autor: Odp. Ostatnia:
Rita 0
Projekt WIŚNICZ DM-6292 - Czy możliwa jest likwidacja tarasu? Zależy nam na powierzchni: czy w miejsce tarasu możnaby dobudować dodatkowy pokój (w sensie: wytrzymałości fundamentów, stropów, etc.), Konwektykle rodzinne możemy urządzać w altanie, w ogrodzie..
Autor: Odp. Ostatnia:
Zofia Karwacka 0
Projekt WIŚNICZ DM-6292 - kwadratowy przekrój kolumn? Nawiązanie do dworku ciekawe, ale czemu te pylony/filary zamiast klasycznych, okrągłych kolumienek? Czy dałoby się je zamienić na okrągłe bez trudu?
Autor: Odp. Ostatnia:
Michał Paszyński-Junkers 0
Projekt WIŚNICZ DM-6292 - Bardzo fajny projekt dla małej rodziny , tylko czy koszty budowy nie będą większe niż zaplanowano ? Jeśli ktoś budował podpowiedzcie proszę..
Autor: Odp. Ostatnia:
Tomek 8 2012-03-17 14:08:59
Dodaj nowy temat